SEGAFREDO ZANETTI S.R.O.

SEGAFREDO ZANETTI S.R.O.

Za najobľúbenejšie nápoje v našich končinách sa jednoznačne považuje káva. Jej chuti a vôni však neustále podlieha čoraz väčší počet ľudí. Okrem pozitívnych vplyvov na psychiku človeka má káva pozitívne účinky aj na zdravie človeka. Šálka dobrej kávy dokáže človeka pozitívne naštartovať do ďalšieho dňa. Preto si svoju každodennú rannú šálku kávy nedokáže odpustiť mnoho ľudí. Káva teda prestavuje obľúbenú potravinu, ktorá sa predáva skutočne vo veľkom. Predaj kávy realizuje množstvo spoločností, a to pre jednotlivcov či obchodné reťazce, ale aj subjektom v oblasti gastronómie. Na internete nájdeme množstvo spoločností, ktoré sa predajom kávy zaoberajú.

Predaj kávy od kvalitného predajcu

Medzi takéto spoločností patrí ajZrnková káva Arabica Segafredo-Zanetti SR, s.r.o. Táto spoločnosť si je vedomá toho, že kvalita kávy je skutočne dôležitá. Preto svojim zákazníkom ponúka kávy len v tej najlepšej kvalite. Káva predávaná touto spoločnosťou je pestovaná a spracovaná v oblastiach, o ktorých je známe, že sa zaraďujú medzi tie najlepšie. Vďaka tomu sa káva od spoločnosti Segafredo-Zanetti SR, s.r.o., na trhu zaraďuje medzi tie najkvalitnejšie. Káva patrí medzi certifikované, ktoré sú aj v súlade s medzinárodnými pravidlami Fairtrade. Segafredo Zanetti SR, s.r.o., podporuje drobných pestovateľov kávy v tretích, najmenej rozvinutých krajinách zlepšiť ich hospodársku situáciu. V ponuke tejto spoločnosti nájdeme dve najkvalitnejšie odrody kávy, a to Arabiku a Robustu. Arabika (Coffe arabica) je oproti odrode Robusta náročnejšia na pestovanie, a to z jediného dôvodu – v porovnaní s Robustou obsahuje o polovicu menej kofeínu. Káva Robusta má zase krémovitejšiu chuť, čo robí túto odrodu lahodnou. Okrem kávy tiež portfólio tejto spoločnosti tvorí aj predaj čaju. Ak máte chuť na šálku dobrej, kvalitnej kávy, nezáleží na tom, aký subjekt ste – spoločnosť Segafredo Zanetti SR, s.r.o., sa zameriava na predaj kávy rozličným subjektom – domácnostiam a jednotlivcom či podnikateľským subjektom, ktorý chcú pre svojich zamestnancov zabezpečiť chutnú kávu, ale aj subjektom v gastronómii. Pre každý subjekt je ponuka produktov jednotlivá.

Predaj kávy však nie je jediné, čo táto spoločnosť ponúka

Aj keď predaj kávy a čaju predstavuje primárnu náplň tejto spoločnosti, okrem toho poskytuje svojim odberateľom pridanú hodnotu rôznymi baristickými kurzami. Bežnými sú aj rozličné kurzy a školenia, ktoré majú naučiť najmä subjekty v gastronómii servírovať a podávať kávu čo najlepšie. Navštívte stránku www.segafredo-zanetti.sk, kde nájdete ponuku kávy a čajov, ktoré táto spoločnosť ponúka.

Základné informácie o spoločnosti Segafredo-Zanetti SR, s.r.o.:

Adresa spoločnosti: Trnavská cesta 50, 821 02 Bratislava     

DIČ:2020195705

Telefónne číslo: +421 244 63 2341     

E-mail:info@segafredo-zanetti.sk

Comments are closed.