ROLKOM, S. R. O.

ROLKOM, S. R. O.

Máte pocit, že vás vo vašej domácnosti čoraz viac a viac pohlcujú veci a vy ich nemáte kam odložiť? Keď sa povie úložný priestor, predstavíme si miesto, kam odložíme veci, ktoré momentálne nepotrebujeme alebo nechceme mať na očiach. Úložný priestor je veľmi diskutovanou témou najmä v architektúre bytov a domov. Ak ste sa práve presťahovali do nového bytu alebo sa chystáte prerábať ten starý, myslite na to, že váš úložný priestor by mal byť naozaj maximálny. To vám určite zabezpečia kvalitne vyhotovené vstavané skrine. Majú však oveľa viac výhod ako sa na prvý pohľad zdá.

Maximalizujte svoj úložný priestor prostredníctvom vstavaných skríň

Vstavané skrine ponúkajú viacero výhod
Veľkorysý priestor so vstavanými skriňami

Ak ste sa už niekedy zaujímali o vstavané skrine, určite viete, že zväčša sú postavené na mieru do konkrétneho priestoru tak, aby bol využitý každý jeho centimeter podľa želania zákazníka. Musia byť dostatočne široké aj hlboké, aby do nich bolo možné okrem oblečenia ukladať aj ďalšie iné predmety, ako napríklad vysávač, čistiace pomôcky, náradie a podobne. Vstavané skrine siahajú od podlahy až po strop a tým sa využije všetok priestor. Navyše ich najväčšou výhodou je to, že vnútorné priečky si môžete navrhnúť podľa vlastných predstáv. Záleží iba na vás, aký typ preferujete a na čo budete vaše vstavané skrine využívať. Ak si nie ste istý, nechajte si radšej poradiť od odborníkov. Cena je dôležitá, ale nie rozhodujúca. Rozhodujúca je v tomto prípade najmä kvalita. Vstavané skrine by vám mali slúžiť dlhé roky.

Vstavané skrine ako interiérový doplnok

Pri slove skrine vás určite ako prvé napadne to, že ide o praktický kus nábytku do domácnosti. To je pravda, avšak pri vstavaných skriniach ide ešte o niečo viac. Pri navrhovaní vašich vstavaných skríň sa môžete pohrať s fantáziou a navrhnúť ju tak, aby bola dominantou nielen miestnosti, ale celého vášho bytu. Klasické vstavané skrine majú posuvné dvere, no ak sa to hodí do vášho interiéru, kľudne si ju môžete navrhnúť s otváracími dvierkami, zásuvkami, knižnicou a podobne. Okrem vlastnej konfigurácie máte voľnú ruku aj pri voľbe farby či materiálu.

Hľadáte ideálne vstavané skrine? Kliknite na našu stránku https://www.vstavaneskrine.com/ a splňte si spolu s nami sen o dokonalom úložnom priestore.

Informácie o firme Rolkom:

Obchodný názov: Rolkom, s. r. o.

Adresa: Kvetná 26, 821 08 Bratislava

Tel. č.: 0903 / 344 343

IČO: 35 809 671

Comments are closed.