Queedo, s.r.o.

Queedo, s.r.o.

Ste majiteľom štvornohého miláčika? Ak áno, tak vedzte, že sú veci, ktoré si potrebujete obstarať do domácnosti pre vášho psíka. Potrebujete vôdzku, obojok, mištičku, ale i pelech, ktorý mu bude pripomínať, že toto je jeho miesto. Mnohí majitelia pelech pre psa (domcek) neriešia a psík si musí nájsť svoje miesto – niekedy je to gauč v obývačke alebo posteľ, no a potom sa hneváme, prečo pes leží na posteli alebo na gauči. Ak chcete takýmto situáciám zabrániť alebo ich aspoň obmedziť, tak si zadovážte pelech. Pelechy pre psa sú rôzne, môže to byť pelech pre psa domček, posteľ. Všetky spomínané veci nájdete na internetovom portáli firmy Queedo.

Psy túžia po svojom hniezde

Pelech pre psa (domcek) aj na záhradu
Umiestnenie domčeka pre psa v tvare domčeku

Psíky vyhľadávajú miesto, kde sa budú cítiť bezpečne a stabilne rovnako ako my, ľudia. Vo voľnej prírode brlohy chránia zvery pred živlami alebo inými predátormi. Psy stále hľadajú inštinktívne priestor, ktorý by mohli zmeniť na súkromný brloh. Pelech pre psa domček poskytne psovi útočisko na časy, kedy potrebujú prestávku od všetkého, čo sa okolo neho deje. Či sa tam skryje a bude spať alebo sa bude hrať s hračkou, bude sa cítiť lepšie, keď bude vedieť, že tento priestor je pre neho a nik ho tam nebude rušiť.

Pohodlnosť je dôležitá

Na konci dlhého dňa nie je nič lepšie ako si ľahnúť do mäkkých perín v posteli. To isté platí i u psíkov. Pelech pre psa domček poskytne mu priestor relaxácie. Pohodlnosť domčeka je veľmi dôležitá, pretože tu môže zvládnuť aj stresové situácie, ktoré vyplynuli napríklad z návštevy veterinára. Mäkký poťah zabezpečí pohodlnosť a psík si oddýchne.

Spánok je nevyhnutný aj pre zdravie

Psy spia niekoľko hodín denne, no malé šteniatka spia ešte viac. Dokonca spia viac než ľudia. Pelech pre psa domček zabezpečí vášmu miláčikovi dostatok spánku, ktorý pomôže psíkovi rozvíjať sa a zostať zdravým. Oddýchnuté telo má silnejší imunitný systém a ak cvičíte psa, tak oddýchnutá myseľ je lepšie vybavená na učenie a zapamätanie si.

Firma Queedo ponúka všetko potrebné pre psíkov

Pelech pre psa domček, ktorý si môžete zakúpiť od firmy Queedo, je veľmi dobré riešenie pre vášho štvornohého miláčika. Ak vezmeme do úvahy všetko spomenuté, tak pelech pre psa domček ponúka množstvo výhod. Doprajte svojmu štvornohému priateľovi vlastný domček, v ktorom môže tráviť času koľko chce a kvalitne si oddýchne. Firma Queedo je na trhu už nejaký ten čas, a preto vie, čo je pre vášho štvornohého priateľa najlepšie. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte webovú stránku https://www.queedo.sk/kategoria/psy/textilny-domcek-pre-psa/.

Základné informácie:

Adresa: Guothova 15, 831 01 Bratislava

E-mail: info@queedo.sk
 
Telefón: 0905 651 225
 
IČO: 52 618 056

DIČ: 2121092633
Comments are closed.