One More, s.r.o.

One More, s.r.o.

Víno bez pochýb patrí medzi najobľúbenejšie alkoholické nápoje všetkých čias. Býva dôležitou súčasťou osláv, nájdu sa však aj takí nadšenci, ktorí si ho radi vychutnávajú v komornejšej atmosfére – po návrate domov z práce pri oddychovaní na gauči s vyloženými nohami alebo na stretnutí s priateľmi. Vďaka jeho  neutíchajúcej popularite dnes nájdeme viacero obchodníkov s vínom. Predaj vína sa realizuje nielen za cieľom zabezpečenia spoločenských akcií, ale aj pre domácu spotrebu. V ponuke jednotlivých predajcov bývajú zväčša vína jednak sudové, populárnejšími sú však vína fľaškové, ktoré je možné dostať nielen v kamenných predajniach, ale aj na internetových stránkach predajcov.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt winePredaj vína je hlavnou náplňou podnikateľskej činnosti pre jeho viacerých milovníkov. Jednou takouto spoločnosťou je aj One More, s. r. o., ktorá sa vínom zaoberá viac než 20 rokov. Táto spoločnosť predstavuje malú, rodinnú firmu, ktorá predaj vína realizuje nielen v jej vlastnej vinotéke, ale aj prostredníctvom internetového predaja. V jej ponuke nájdeme rozličné druhy vín z rôznych kútov sveta, pri svojom predaji sa však rozhodla vydať vlastnou cestou a ponúka vína od menších vinárov z celého územia Európskej únie. Hlavným cieľom tohto rozhodnutia bolo odlíšiť sa od konkurencie s maximálnym ohľadom na životné prostredie – drobní vinári dokážu víno produkovať tak, že výrobný postup berie ohľad nielen na samotnú pôdu viniča hroznového, ale aj na životné prostredie. V ponuke nájdeme všetky druhy vína podľa použitej odrody viniča hroznového a výrobného postupu. Spoločnosť sa však hlbšie špecializuje na segment šumivých vín, najmä na Prosecco, Champagne a Cava.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt wineAk sa podnikateľ venuje obchodovaniu s vínom, je si vedomý toho, že je v tejto oblasti veľká konkurencia. Každý majiteľ vinotéky sa snaží poskytnúť zákazníkovi pridanú hodnotu rozličnými formami, ktoré v pamäti zákazníka utkvejú naozaj hlboko a len tak ľahko na ne nezabudne. Spoločnosť One More, s. r. o., nie je žiadnou výnimkou, spokojnosť zákazníka je v ich podnikovej stratégii na prvom mieste. V priestoroch vinotéky bývajú pravidelne usporadúvané ochutnávky vín, na ktorých má zákazník možnosť ochutnať rozličné druhy vín z ich ponuky. Rovnaké pravidlo platí aj v prípade predaja cez internet – okrem klasických obchodných záležitostí, akými sú napr. ponuka vín, cena či platobné podmienky zákazník na ich internetovej stránke nájde aj blog, v ktorom nájde rozličné novinky zo sveta vinárstva. Zákazníci to vnímajú ako milú pozornosť, vďaka ktorej sa môže priblížiť danej problematike, aj keď nie sú práve najskúsenejší someliéri. Poskytnúť zákazníkovi niečo výnimočné v porovnaní s konkurenciou je ten správny kľúč k úspechu.

Základné údaje o spoločnosti One More, s.r.o.:

Sídlo: Priehradná 11, 821 07 Bratislava

Dátum vzniku: 31. októbra 2012

E-mail: info@onemore.sk

Kontakt: +421 903 717 101

Comments are closed.