OfficeLand, s.r.o.

OfficeLand, s.r.o.

Tlačiareň, potrebné vybavenie každej kancelárie, úradu či prevádzky, ktoré funguje dnes na rôznych princípoch a pre každé podmienky je vhodný iný typ. Toner alebo cartridge majú svoje špecifiká, pričom pred kúpou tlačiarne je potrebné ich dobre zvážiť tak, aby sme si následne zvolili ten najvhodnejší typ tlačiarne. Každý typ teda využíva iný druh náplne do tlačiarní. Pomôžeme sa v nich orientovať a naviesť vás na taký typ, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim nárokov na tlačiareň v dNomácich podmienkach alebo v office. Všetky druhy náplní zakúpite v OfficeLand, s.r.o.

Špecifiká náplní do tlačiarní

Špecifikácia náplne do tlačiarní
Typy náplne do tlačiarne

Toner je charakteristický rýchlosťou tlače a dlhšou životnosťou. V podmienkach, kde je potrebné tlačiť vysoký počet výtlačkov, je preto laserová tlačiareň určite tým najvýhodnejším riešením. Pre koho je ekonomické hľadisko tým rozhodujúcim, určite by mal hľadať medzi laserovými tlačiarňami. Čo sa týka náplní do tlačiarní, sú síce drahšie, no vďaka nim získame oveľa viac výtlačkov. Ideálne teda na podmienky tlače letákov či školiacich materiálov pre zamestnancov. Laserové tlačiarne sú síce o niečo väčšie čo sa týka objemu, no výhodou je dlhšia životnosť tonerov aj samotnej tlačiarne.

Atramentové tlačiarne sú charakteristické vyrazne nižšou obstarávacou cenou v porovnaní s tými laserovými. Kvalita výtlačkov je o niečo vyššia, vyzdvihli by sme najmä ich odolnosť voči rozmazaniu ihneď po vytlačení a rovnako aj celkovú grafickú kvalitu. Uplatnenie nájdu tieto tlačiarne najmä v podmienkach, kde je predpoklad farebnej tlače či obrázkov. Výmena kazety, náplne do tlačiarní, je veľmi jednoduchá, rozmerovo je malá a s ich výmenou nebude mať problém žiadny užívateľ. Vytlačenie rovnakého materiálu, napríklad listu A4 bude však rýchlejšie cez laserovú tlačiareň. Častá frekvencia tlače však posúva atramentovú tlačiareň do ekonomicky menej výhodnej roviny. Naproti tomu, pri nižšej frekvencii tlače, sa stretneme so zasychaním náplne do tlačiarní. Následne dochádza k znehodnoteniu cartridgu a dôležitá je výmena.

Štatisticky je najviac frekventovaná čierna farba, ktorá je používaná najmä na textové dokumenty. Pokiaľ kupujete tlačiareň do podmienok, kde budete tlačiť najmä text čiernou farbou, ideálnou voľbou bude toner. Ak však budete tlačiť farebné a čierne výtlačky súbežne v priemernej frekvencii, odporučili by sme skôr voľbu atramentových náplní do tlačiarní. Atramentová tlač je vhodná tam, kde kladené vyššie nároky na kvalitu ako na kvantitu.

Kvalitné náplne všetkých druhov, ale aj ostatné kancelárske potreby vám zabezpečí spoločnosť OfficeLand, s.r.o., bližšie informácie nájdete na

Bližšie informácie o spoločnosti:

Obchodné meno: OfficeLand, s.r.o.

Sídlo: Mierová 183, 821 05 Bratislava

IČO: 35 843 136

IČ DPH SK: 2020248153

E-mail: shop@officeland.sk

Telefonický kontakt: 02/43632532-3

Comments are closed.