Mediterran Slovakia, s. r. o.

Mediterran Slovakia, s. r. o.

Výstavba domov, bytov alebo rozličných budov je v súčasnosti módnym trendom. Aj keď sa nestavia úplne nový komplex, stavebné objekty bývajú po určitom čase modernizované a prerábané. Ak sa človek rozhliadne okolo seba, určite vo svojom okolí nájde aspoň jednu stavbu v rekonštrukcii alebo takú, ktorá je rozostavaná. Stavebných materiálov, ktoré sa pri stavbách používajú, nájdeme na trhu veľa. Medzi jedny z najdôležitejších častí stavieb patrí strecha a jej strešná krytina, ktorá stavbu chráni pred vonkajšími vplyvmi. Rovnako ako v prípade stavebných materiálov, aj druhov strešných krytín nájdeme na trhu hneď niekoľko, v rozličných cenových kategóriách. Strešná krytina však bude stavbe slúžiť až niekoľko desiatok rokov, preto by mal byť použitý materiál naozaj kvalitný.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt roofAj keď viacero predajcov strešnej krytiny sa venuje len ich sprostredkovaniu a predaju konečnému zákazníkovi, nájdu sa aj také spoločnosti, ktoré krytiny priamo vyrábajú. Takou spoločnosťou je aj Mediterran Slovakia, s. r. o., ktorá sa už niekoľko rokov venuje výrobe betónovej strešnej krytiny. V ponuke jej produktov však nenájdeme len krytinu, ale aj rozličné strešné doplnky. Strešnú krytinu tejto spoločnosti nájdeme na strechách takmer v každom kúte sveta. Hlavným cieľom tejto spoločnosti je poskytnúť zákazníkovi kvalitnú strešnú krytinu v priaznivej cenovej relácii. Spokojnosť svojich zákazníkov v oblasti výsledku jej činnosti sa snaží dosiahnuť zavádzaním nových inovačných procesov nielen do samotnej výroby strešnej krytiny, ale aj do systému montáže. Spoločnosť si tiež zakladá na precíznej expedičnej činnosti – aby boli výrobky včas, v dohodnutom množstve a kvalite dodané do rúk jej zákazníkov.

Základným materiálom pri výrobe škridlíc je betón. Výrobný proces a použité výrobné technológie, ktoré používa spoločnosť Mediterran Slovakia, s. r. o. pri výrobe betónových škridlíc možno zaradiť medzi najvyspelejšie výrobné technológie súčasnosti. V súlade s jej výrobnou filozofiou – vyrábať produkty s maximálnym prihliadnutím na životné prostredie, je výroba takej strešnej krytiny, ktorá môže byť recyklovaná. V oblasti stavebných materiálov však prebiehajú neustále trendy a menia sa kvalitatívne požiadavky klientov, preto sa spoločnosť snaží rozširovať svoje produktové rady pomocou zavádzania nových farebných odtieňov a novej povrchovej úpravy. Povrchová úprava škridiel sa vykonáva po ich rezaní. Za cieľom dosiahnutia stanovenej farby bývajú narezané škridlice okamžite nastriekané. Okrem škridlíc tiež spoločnosť ponúka aj kompletné strešné krytiny. Jednotlivé časti príslušenstva sú vybrané v súlade so zvolenou strešnou krytinou. Budúci investor má možnosť prekonzultovať s odborníkom spoločnosti nielen otázky v oblasti strešnej krytiny a jej jednotlivých prvkov príslušenstva, ale môže sa naňho obrátiť takmer s každou otázkou, ktorá je smerovaná na oblasť problematiky strešných zariadení.

Základné údaje o spoločnosti Mediterran Slovakia, s. r. o.:

Adresa: Veľká Farma, 925 84 Vlčany

Telefonický kontakt: +421 31/ 77 94 942

Fax: +421 31/77 94 608

E-mailový kontakt: mediterranslovakia@mediterran.com, odbyt@mediterran.com

Comments are closed.