INNOVATIONS s.r.o.

INNOVATIONS s.r.o.

Dnešná spoločnosť od žien vyžaduje predovšetkým aby boli krásne a mladé. My však veríme, že krása nemá presnú spoločenskú definíciu. Týmto mottom sa riadime pri tvorbe magazínu Omladnúť. Namiesto toho, ako sa rýchlo zbaviť nedokonalostí akými sú strie prinášame komplexné články, ktoré rozoberajú aj dôvody, prečo tieto nedokonalosti vznikli.

Pokiaľ ide o strie, dôvod je jednoduchý: rapídna zmena hmotnosti spôsobí rýchle napnutie kože. Tá popraská a vzniknú svetlé, ružovkasté pozdĺžne čiary na miestach, kde sa narýchlo vytvorí nová vrstva kože. Tieto čiary nazývame striami.

Sú strie nebezpečné?

Proti striám sa dá bojovaťNašťastie, strie nepredstavujú nijaké riziko pre vaše zdravie. Ide len o „chybičku krásy“ – hoci, samozrejme, vždy záleží aj na vašom uhle pohľadu. Mnoho žien sa ich rozhodlo prijať svoje ako súčasť svojho tela a otvorene hovoria o tom, že sú ozdobou a nie nedokonalosťou. Sú jednoducho znamením toho, že sa ľudské telo mení a vidieť v tom krásu je znakom krásnej duše.

Mnoho ľudí, častokrát práve muži, však strie na svojom tele nechcú. Čo je úplne v poriadku. Nanešťastie ich podľa odborníkov nie je možné dokonale odstrániť prírodnou metódou. Môžete zlepšiť stav pokožky a zredukovať ich viditeľnosť, avšak dokonale z pokožky nezmiznú. Sčasti za to môže strata pigmentu – podobne ako jazvy, ani strie sa už nikdy neopália a neprispôsobia sa tak okolitej pokožke. Sčasti je to však preto, že je potrebná hĺbková bunková obnova, ktorú len povrchové krémy neprinesú.

V kombinácii so zdravou životosprávou, dostatočnou hydratáciou a pomocou laserovej terapie je však možné striám povedať zbohom. Laser totižto preniká do hlbších vrstiev pokožky a stimuluje tvorbu kolagénu. Horná vrstva pokožky tak vďaka tejto stimulácii prejde kompletnou obnovou a strie budú po absolvovaní všetkých sedení ledva viditeľné. V mnohých prípadoch dosiahne laser aj úplné odstránenie.

Narozdiel od samotných strií vám ale pri laserových terapiách hrozia neželané vedľajšie účinky. Preto vám radíme poradiť sa o tejto možnosti s odborníkom. Vo všeobecnosti však platí, že kvalitný prístroj a vzdelaný personál vám neuškodia.

Pri pokuse o úplné odstránenie vám hrá do karát aj čas. Čím skôr začnete s liečbou, tým väčšiu šancu na úspech máte. Nezabúdajte však, že vaša krása vôbec nezáleží od takýchto (neželaných) ozdôb na tele!

Základné informácie o magazíne Omladnúť (INNOVATIONS s.r.o.,)

Ak sa zaujímate o životný štýl modernej ženy alebo hľadáte inšpiráciu o kráse a rovnováhe, navštívte web www.omladnut.sk, kde nájdete zaujímavosti z týchto oblastí a tiež mnoho ďalšieho obsahu. Sledovať nás môžete aj na facebookovej stránke Omladnut.sk.

Email: info@omladnut.sk

Adresa: Pribinova 28, Hlohovec 920 01

IČO: 50465431

Comments are closed.