HELIOS SLOVAKIA, s.r.o.

HELIOS SLOVAKIA, s.r.o.

Drevo je jedinečný prírodný materiál, ktorý sa výborne opracováva, je pružné, avšak pevné. Slovensko je krajina bohatá na dreviny a ťažba a spracovanie dreva má v našich končinách dlhodobú tradíciu. Drevo má nenahraditeľné miesto v architektúre a stavebníctve. Výrobky z neho skrášľujú naše domovy i okolie. Drevený nábytok, podlahy, dvere dodávajú našim príbytkom prírodný charakter, nádherne voňajú a zvyšujú hodnotu našich domovov. I v exteriéri je drevo maximálne využívané a obľúbené. Ploty, altánky, záhradný nábytok z dreva, drevené terasy, detské ihriská…drevo má skutočne široké využitie. Všetci by sme ho radi využívali čo najdlhšie a preto by sme mu mali dopriať náležitú pozornosť. Prvý krok v starostlivosti je impregnácia dreva.

Spôsoby ochrany dreva

Spoločnosť Helios Slovakia, s.r.o. ponúka komplexný systém na ochranu dreva. Ak sa neviete vyznať v širokej ponuke rôznych produktov, ktoré trh ponúka, skúste sa obrátiť práve na spoločnosť Helios Slovakia, s.r.o.. Jej široké portfólio uspokojí nielen domácich majstrov, ale aj profesionálov, ktorí hľadajú kvalitné náterové hmoty na rôzne povrchy. Existuje niekoľko spôsobov ochrany dreva. Hĺbkovú ochranu dreva nám zabezpečí impregnácia dreva, ktorá pôsobí preventívne proti drevokazným škodcom, hubami a poveternostným vplyvom. Takto ošetrené drevo nepodlieha rýchlo skaze. Impregnácia dreva je obzvlášť potrebná pre záhradný nábytok a všetky drevené prvky vystavené slnečným lúčom, dažďu, či mrazom. Povrchovú úpravu dreva vykonávame rôznymi nátermi, lakovaním, či voskovaním. Tento krok nasleduje až po prvotnej impregnácii dreva. V ponuke spoločnosti Helios Slovakia, s.r.o. nájdete rôzne produkty, s pomocou ktorých dosiahnete požadovaný efekt. Laky zachovávajú prirodzenú krásu dreva, lazúry bezfarebné alebo s jemným odtieňom dokážu drevo zafarbiť, ale štruktúra dreva zostane zachovaná a krycie nátery úplne prekryjú prirodzenú farbu dreva.

Dobrý predajca vám pomôže vybrať správny produkt

Ak nie ste zorientovaní v ponuke rôznych produktov, oslovte odborníkov firmy Helios Slovakia, s.r.o., ktorí vám pri výbere ochotne pomôžu. Odborný personál vám zodpovie na všetky otázky. Pred návštevou predajne si dopredu premyslite a ujasnite zopár základných bodov, aby vám predajca mohol zodpovedne poradiť:

–          aký druh dreva idete natierať

–          či ide o nový výrobok, alebo renováciu starého

–          či je výrobok určený do interiéru alebo exteriéru

–          či bude vystavené poveternostným vplyvom, alebo bude schované pod strieškou

–          aký konečný vzhľad chcete docieliť

Môžete sa spoľahnúť, že vďaka výrobkom od spoločnosti Helios Slovakia, s.r.o. bude vašim dreveným výrobkom dopriata tá najlepšia starostlivosť.

Základné informácie o spoločnosti Helios Slovakia, s.r.o.:

Sídlo spoločnosti: Rosinská 15/A, 010 08 Žilina

Telefónny kontakt: 041/5177 111

E-mailový kontakt – všeobecné otázky: helios@helios.sk

IČO: 31 611 851

Comments are closed.