GLASH s.r.o.

GLASH s.r.o.

Šatník každej ženy je preplnený mnohými vecami, ktoré , priznajme si, nestihneme mnohokrát ani vynosiť. Len preto, že sa nám páčia na vešiaku alebo boli v akcii teraz trčia v našich skriniach. Avšak pravdou zasa je, že ženy potrebujú mnoho oblečenia. Každý deň je potrebné si obliecť niečo iné do práce či do školy. Jeden deň elegantne, ďalší deň ležérne a tretí deň športovo. A na to jednoducho potrebujeme mnoho oblečenia. OD nohavíc, riflí, cez blúzky, košele, šaty, až po dámske mikiny a rôzne bundy.  A nehovoriac o topánkach či doplnkoch. Ale vráťme sa konkrétne k dámskym mikinám. To je pomerne veľmi obľúbený typ oblečenia. Nielenže dobre vyzerá, ale je aj veľmi pohodlné a navyše zahreje v čase nepriaznivého počasia. A práve takéto skvelé mikiny ponúka spoločnosť GLASH, s.r.o. .

Dámske mikiny ako vrchná bunda? Prečo nie

Bavlnené dámske mikiny
Kombinácia dámskej mikiny a bundy

Keď sa povie slovo mikina, väčšina ľudí si to hneď spojí so športom. Áno, je mnoho športových dámskych mikín, ktoré sa dajú ale využiť nie len na šport. Ale jedným dychom treba dodať, že dámske mikiny vedia vyzerať nie len športovo, ale aj veľmi elegantne. Spoločnosť GLASH, s.r.o. vie čo ženy potrebujú, preto sa snažia vyhovieť každej potrebe. Momentálne sú veľkým trendom predĺžené dámske mikiny, ktoré v jesenných či jarných dňoch poslúžia namiesto vrchnej bundy. Majú naozaj mnoho štýlov, farieb, strihov. S vreckami a kapucňami, či bez nich. Skutočne je si z čoho vyberať. A nielen že sú pekné a elegantné, ale tieto dámske mikiny sú veľmi teplé. A zároveň aj ľahké. Čiže ráno, keď už býva pomerne chladno vám takáto mikina padne vhod. Predĺžená dámska mikina padne na takmer všetky typy postáv. Môžu si ju pokojne dovoliť vysoké, ale i nízke dámy, štíhle i plnoštíhle. Spoločnosť GLASH, s.r.o. ponúka na predaj naozaj široký výber, kde si môžete vybrať. Pokojne si môžete vybrať či bude mikina zips alebo na gombíky. Aj takéto možnosti sú na trhu.

Doplnky k mikinám

Pri dámskych mikinách vymýšľať priveľmi s doplnkami nie je čo. Keďže mnohé tieto mikiny sú samé o sebe veľmi farebné a nápadité , treba byť pri kombinovaní opatrní. Zvoliť môžete jednoduchú látkovú čelenku, športové topánky, tenisky alebo športovejšie baleríny. K tomu taška cez plece, určite nie ligotavá kabelka a váš dokonalý outfit je na svete.

Informácie o spoločnosti:

GLASH s.r.o.

Rastislavova 975/14, Lužianky 951 41

Telefónne číslo: 0908 556125

e-mail: info@glashgirl.sk

IČO:  50 841 998

Comments are closed.