FREIM s.r.o.

FREIM s.r.o.

Čaká aj vás významná spoločenská udalosť, ktorej mate plnú hlavu? Spoločenské udalosti si vyžadujú dôkladnú prípravu, spoločenská etiketa nás vo veľa prípadoch nepustí. Spoločenské udalosti vyžadujú, aby ich účastníci boli skutočne upravení. Tak, ako ženy pri významných udalostiach nosia spoločenské šaty, tak nosia muži pánske obleky. Pánsky oblek tvorí dôležitú súčasť mužského šatníku. Rozmýšľali ste niekedy o tom, že si dáte zhotoviť obleky na mieru? Ak sa rozhodnete zadovážiť si oblek na mieru, v prvom rade si vyberte kvalitného výrobcu. Najdôležitejšie je však to, aby bol tento výrobca nablízku. Ak ste z východného Slovenska, nepustíte sa do hľadania výrobcov, ktorí zhotovujú obleky na mieru Bratislava. Môže sa však stať, že aj keď síce nežijete v mieste sídla tejto spoločnosti, bude sa vám dať na skúšku obleku dochádzať. Ak sa pustíte do vyhľadávania spoločností, ktoré sa zaoberajú výrobou oblekov na mieru prostredníctvom internetu, možno ako prvý dojem nadobudnete to, že sa šijú obleky na mieru len v Bratislave.

Obleky na mieru Bratislava

Je síce pravda, že v našom hlavnom mieste je najväčšia koncentrácia takýchto spoločností, viaceré však majú svoje pobočky po celom Slovensku. Nebude teda mať problém so zhotovením obleku na mieru kdekoľvek. Druhou dôležitou vecou je to, či má spoločnosť dobré referencie. Občas je však problematické ich zohnať. Zamerajte sa teda na to, aký má táto spoločnosť zákaznícky servis a či je ochotná vyhovieť vám vo všetkých požiadavkách a prispôsobiť sa vám. Medzi takéto spoločnosti sa zaraďuje aj spoločnosť FREIM, s.r.o., ktorá sa venuje aj výrobe pánskych oblekov na mieru. Táto spoločnosť vyrába obleky podľa britskej tradície pod anglickou značkou Christian Barret. Pánske obleky na mieru vyrobené precíznymi rukami tejto spoločnosti v sebe kombinujú kvalitné prírodné materiály, primeranú cenovú ponuky a poradenstvo a zákaznícky servis na vysokej úrovni. Na svojej internetovej stránke táto spoločnosť ponúka pánske obleky na mieru, ktoré možno rozdeliť do troch základných kategórií – biznis obleky, svadobné a casual obleky.

Čím sú pánske obleky od tejto spoločnosti výnimočné?

Nielen zákaznícky servis, ale aj unikátny spôsob spracovania a výroby pánskeho obleku je výnimočný. Odhaduje sa, že výroba jedného pánskeho obleku zhotoveného na mieru zaberie približne 50 hodín ručnej práce, čo skutočne nie je málo. Celý výrobný proces sa skladá z 21 krokov, ktorých výsledkom sú pánske obleky vysokej kvality. Zákazník počas výroby obleku absolvuje až 2 skúšky, aby bol doladený skutočne každý detail.

Základné informácie o spoločnosti Freim, s.r.o:

Adresa: Galandova 3, 811 06 Bratislava

E-mailový kontakt: info@luxusne-obleky.sk

Telefonický kontakt: 0905 890 800

IČO: 51043602

Comments are closed.