VANES SLOVAKIA, s.r.o.

VANES SLOVAKIA, s.r.o.

V mnohých domácnostiach, najmä tých viacposchodových sa objavujú schody. Rôzne schody. Môžu mať stupne pokryté parketami, drevom, kobercom. To už závisí na samotných majiteľoch nehnuteľnosti , čo preferujú. Aby boli schody úplne dokončené a vyzerali profesionálne , použite lišty na schody od spoločnosti Kvalitné podlahy. Na prvý pohľad sa môže zdať, že lišty na schody sú nepotrebné, ale opak je pravdou. Hrany sú bez týchto líšt ostré, veľmi namáhané a tým sa oveľa rýchlejšie ničia stupne aj celé schody. Spoločnosť Kvalitné podlahy ponúka lišty na schody vo viacerých prevedeniach, v závislosti od typu pokrytia schodu.

Aký typ schodiskových líšt vybrať?

Lišty na schody do domácností
Typy líšt na schody

Lišty bývajú rôznych dĺžok a aj hrúbka je rôznorodá a dá sa prispôsobiť  hrúbke danej podlahy. Napríklad lišty na schody , ktoré sú určené na ukončenie hrany pri montáži laminátovej podlahy môžu byť hrubé od 8mm. Lišty na schody sa vyrábajú tak, aby dostatočne dobre kopírovali schody. Farebné prevedie je rôznorodé. Dajú sa zohnať lišty na schody v rovnakej farbe ako máte schody alebo teda aspoň v základných odtieňoch alebo bývajú lišty v hliníkovom a zlatom prevedení. Ak máte na schodoch koberce alebo PVC podlahy , ani v tomto prípade nemáte problém s použitím líšt na schody. Majú zapustené šroby , aby pri chôdzi po schodoch nezavadzali a neodierali chodidlá nôh. Ak máte na schodoch parkety , aj v takom prípade viete pokojne použiť lišty na schody určené pre parkety. Hrúbka takýchto líšt býva od 13 milimetrov do 15 milimetrov. Treba si len správne odmerať aký hrúbku budete potrebovať. Spoločnosť Kvalitné podlahy vám ponúka na výber viacero líšt na schody v rôznych prevedeniach, treba si vybrať presne to, čo sa vám hodí.

Bočné lišty na schody zakryjú všetky nedostatky

Okrem hlavných líšt na schody, ktoré sú určené na hrany, existujú aj bočné krycie lišty, ktoré elegantne zakryjú všetky nedostatky vašich schodov. Bočné krycie lišty na schody sú väčšinou vyrábané v rovnakej farbe ako sú samotné schody, tak aby bol rozdiel čo najmenej badateľný. Schody tak vyzerajú kompaktne a vytvárajú výborný celkový dojem. Lišty na schody sa zdajú ako nepodstatná vec, ale pri tom veľmi pekne a účelne doladia celé vaše schodisko.

Najlepšie lišty na schody nájdete na stránke https://www.kvalitne-podlahy.sk/.

Kontaktné údaje:

VANES SLOVAKIA, s.r.o.

Kamenná 3821

01001 Žilina

IČO: 47 564 016

Email: info@kvalitne-podlahy.sk

Tel. číslo: +421 948 205 518

Comments are closed.