Alamex, s.r.o. (pinkhead.eu)

Alamex, s.r.o. (pinkhead.eu)

V súčasnom svete už nezáleží na tom, ako človek vyzerá, ale či sa dokáže pekne obliecť a zladiť svoje doplnky s celkovým outfitom. Viaceré ženy majú tú schopnosť, že aj z úplne obyčajného štýlu obliekania dokážu vyčarovať niečo naozaj nezvyčajné. Aj s obyčajnou vecou, akou je kabelka, dokážu dokonale zladiť svoj outfit a stať sa výnimočnou. Viaceré ženy sú zažraté do sveta módy a snažia sa dodržiavať pravidlá, ktoré boli vytvorené svetovými módnymi návrhami zvučných mien. Základným pravidlom je to, aby bola kabelka vhodne zladená v kombinácii s topánkami. Kabelky spolu s topánkami by mali byť rovnakej farby, prípadne aspoň podobného farebného odtieňu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt handbagsKabelky sú dôležitou súčasťou každej ženy. Máloktorá z nás vyjde z domu bez svojej kabelky. Tak ako každá jedna z nás je výnimočná, výnimočné sú aj jednotlivé kabelky. Kabelky v žene vzbudzujú pocit bezpečia, pretože si do nich ženy môžu ukryť takmer čokoľvek, bez čoho si nevedia svoj deň predstaviť a potrebujú to mať neustále so sebou.

Každý výrobca sa snaží vyrábať a ponúkať to, po čom je dopyt. V minulosti prevládali kabelky neutrálnej farby, dnes sa čoraz viac do popredia dostávajú kabelky netradičných farieb a tvarov. Čím extravagantnejší kúsok, tým viac dokáže žena na seba upútať pozornosť. Kabelky dokážu dokonale dotvoriť obraz o žene bez toho, aby vôbec prehovorila. Tento fakt si uvedomuje aj spoločnosť Pinkhead.eu, ktorá neustále sleduje módne trendy a snaží sa svojim zákazníčkam ponúkať čo najzaujímavejšie kúsky. Okrem kabeliek v jej ponuke nájdeme aj peňaženky, parfémy, oblečenie či kozmetiku. Táto spoločnosť sa snaží do svojej ponuky vyberať zaujímavé kúsky, z ktorých si vyberie nejedna zákazníčka a vďaka ich netradičnosti sa bude cítiť naozaj výnimočná. Na webovej stránke spoločnosti Pinkhead.eu nájdeme kabelky rozličných farieb či štýlov, vhodných na akúkoľvek príležitosť. Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt handbagsChystá sa zákazníčka na nejakú výnimočnú spoločenskú udalosť? Chce sa zákazníčka len potešiť nejakou novou kabelkou na každodenné nosenie? Nevie si rady s výberom tej vhodnej kabelky na posedenie s priateľkami v meste? Žiaden problém, okrem toho že ponuka spoločnosti je naozaj rozmanitá, spoločnosť sa snaží budovať so zákazníčkami dlhodobé priateľské vzťahy, preto sa snaží poradiť každej zákazníčke, ktorá si pri výbere správnej kabelky nie je niečím istá. Spoločnosť vie, že nielen ponuka, ale aj prístup k zákazníčkám a zákaznícky servis je veľmi dôležitý, ak si chce svoje zákazničky udržať maximálne spokojné. Z toho dôvodu ku každému zákazníkovi pristupuje jednotlivo a snaží sa mu vyhovieť v akejkoľvek situácii.

Základné informácie o spoločnosti Pinkhead.eu:

Sídlo: Popolná 10, 831 06 Bratislava

IČO: 43 885 071

DIČ: 2022512008

IČ DPH: SK2022512008

E-mail spoločnosti: shop@pinkhead.eu

Telefónne číslo: 0903 827 188

Comments are closed.